Türkiye Cumhuriyeti

T.C. Karlsruhe Başkonsolosluğu

Başkonsolosluk Duyurusu

Duyuru - Anayasa Değişikliği Halkoylamasi - Park Düzenlemesi , 23.03.2017

27 MART – 9 NİSAN 2017 TARİHLERİ ARASINDA

BAŞKONSOLOSLUĞUMUZDA YAPILACAK OY VERME İŞLEMİ

SÜRESİNCE ULAŞIM VE PARK DÜZENLEMELERİ HAKKINDA DUYURU 

-        
Başkonsolosluğumuz yakınında sınırlı sayıda park yeri olması nedeniyle oy verme işlemi için gelecek vatandaşlarımızın öncelikle toplu taşıma araçlarını tercih etmeleri
önerilir.

-         
Başkonsolosluğumuzun hemen ön tarafında tramvay durağı mevcut olup (5 E nolu tramvay ve durağın adı Dunantstrasse’dir), Karlsruhe merkezden gelecek vatandaşlarımızın, S2 ve 4 numaralı tramvaylarla (Başkonsolosluğumuza 600 metre mesafedeki Haupfriedhof durağında inerek yürünebilir) Başkonsolosluğumuza intikalleri mümkündür.

-         
Otobüslerle grup halinde Başkonsolosluğumuza gelecek vatandaşlarımız için, Başkonsolosluğumuzun bulunduğu Rintheimerstrasse üzerinde otobüs indirme ve bindirme alanları
ayırtılacaktır. Yolcuları indiren otobüslerin bekleme yapmadan otobüs park alanına (Haid-und Neu-Strasse’ye paralel) park etmeleri gerekmektedir.

-         
Kendi araçlarıyla gelmek zorunda olan vatandaşlarımızın, Rintheimer caddesi üzerinde 1 saat
ücretsiz kullanım süreli park yerlerine veya Käppele caddesi çevresinde bulabildikleri park yerlerine park etmeleri mümkündür.

-    
Bauhaus
(Käppelestr. 2, 76131 Karlsruhe) vatandaşlarımıza park yerini açmayı kabul etmiştir. Bu park yeri sadece Pazar günleri (2 ve 9 Nisan) için geçerli olup, hafta içi ve Cumartesi günlerinde kullanımı mümkün değildir.

Park yerlerine ilişkin tüm planlar ekte sunulmuştur. Lütfen, dikkatle inceleyiniz.


İlgili Dosyalar :

- Duyuru - park.png

- Park 1 .jpg

- Park 2 .jpg

- Park 3 .jpg

- Park 4 .jpg

- Park 5 .jpg